Nyitólap Pályázat

Pályázati eredmények 2023

A 2023. évi Zöld Óvoda minősítő címre vonatkozó nyílt pályázatra beérkezett pályázatok formai és tartalmi értékelése lezárult. A szakértők véleménye alapján, az Értékelő Bizottság javaslatára az Energiaügyi Minisztérium környezetvédelemért felelős helyettes államtitkára, és a Belügyminisztérium köznevelési helyettes államtitkára meghozta döntését.

2023-ban a meghirdetett kategóriákban összesen 199 óvodai feladatellátási hely nyerte el a minősítést: 66 óvoda először, 50 óvoda másodszor, 44 óvoda harmadszor pályázott sikeresen, 8 pályázó a Címmegtartó Zöld Óvoda és 31 pályázó az Örökös Zöld Óvoda címet kapta meg.

Az Energiaügyi Minisztérium a nyertes Pályázókat levélben értesíti a minősítést tanúsító oklevél ünnepélyes átadásának időpontjáról és helyszínéről.

Gratulálunk a nyerteseknek!

Zöld Óvoda címre először pályázók