Nyitólap Pályázat

Megjelent a Zöld Óvoda leszünk! Módszertani segédanyag és útmutató Zöld Óvoda címpályázatra készülő óvodapedagógusoknak c. kiadvány

Zöld Óvoda leszünk!A Svájci-Magyar Együttműködési Program támogatásával elkészült a Zöld Óvoda leszünk! kiadvány, amelyben áttekintésre kerül a zöld óvodapedagógia történet, annak eredményei, kihívásai és bemutatásra kerül, hogy a Földművelésügyi Minisztérium és az Emberi Erőforrások Minisztériuma közös Zöld Óvoda címének elnyerésére hogyan lehet pályázni.

Környezeti nevelési ötleteket a bemutatott, 11 zöld óvodai gyakorlatból, valamint a legfontosabb információforrások és óvodapedagógusi továbbképzések gyűjteményéből szerezhetnek az olvasók.

Forrás: Oktatáskutató és Fejlesztő Intézet

A kiadvány elérhető ITT.