Nyitólap Pályázat Aktuális pályázat

Pályázati eredmények 2018.

Megszületett a döntés a 2018. évi II. ütemben (szeptember 5-ig) benyújtott Zöld Óvoda és Örökös Zöld Óvoda pályázatokról!

Az Agrárminisztérium környezetügyért felelős helyettes államtitkára és az Emberi Erőforrások Minisztériuma köznevelésért felelős helyettes államtitkára meghozta döntését a Zöld Óvoda és Örökös Zöld Óvoda pályázatokról.

Az Agrárminisztérium és az Emberi Erőforrások Minisztériuma megbízásából a Magyar Mezőgazdasági Múzeum és Könyvtár 2018-ban tizenkettedik alkalommal hirdetette meg a Zöld Óvoda és az Örökös Zöld Óvoda nyílt pályázatot óvodák számára.

2018-ben összesen 253 feladatellátási hely nyújtotta be pályázati anyagát (50 intézmény első alkalommal, 95 intézmény második alkalommal, 61 intézmény harmadik alkalommal, 43 intézmény az Örökös Zöld Óvoda címre. (4 pályázó címmegtartásra pályázott.)

A 2018. évi I. ütemben (április 30-ig) beérkezett 44 érvényes pályázatból Zöld Óvoda és Örökös Zöld Óvoda címet összesen 38 intézmény nyert el (20 először, 8 másodszor és 10 harmadszor, valamint 6 Örökös Zöld Óvoda címre pályázó feladatellátási hely).

A 2017. évi II. ütemben (szeptember 5-ig) 209 feladatellátási hely nyújtotta be pályázatát (4 címmegtartásra). Örömmel értesítjük a résztvevőket, hogy a II. ütemben beérkezett pályázatok közül idén 195 feladatellátási hely nyerte el a Zöld Óvoda, Örökös Zöld Óvoda címet (29 első alkalommal, 84 második alkalommal, 49 harmadik alkalommal és 33 Örökös Zöld Óvoda címre pályázó intézmény, illetve a 4 címmegtartásra pályázó közül 1.)

Az oklevelek átadására és az ünnepélyes eredményhirdetésre 2019. január 21-én (hétfőn) 11:00 órától szakmai nap keretében kerül sor Budapesten, a Magyar Mezőgazdasági Múzeum és Könyvtárban (1146 Budapest, Városliget, Vajdahunyadvár), amelyre a nyertes feladatellátási helyek vezetőit várjuk.

A címet elnyerő intézményeknek ezúton is gratulálunk!

A nyertes feladatellátási helyek listája 2018. I. ütemben:

2018. I. ütemben először pályázó intézmények
2018. I. ütemben másodszor pályázó intézmények
2018. I. ütemben harmadszor pályázó intézmények
2018. I. ütemben Örökös Zöld Óvoda címet elnyert intézmények

A nyertes feladatellátási helyek listája 2018. II. ütemben:

2018. II. ütemben először pályázó intézmények
2018. II. ütemben másodszor pályázó intézmények
2018. II. ütemben harmadszor pályázó intézmények
2018. II. ütemben Örökös Zöld Óvoda címet elnyert intézmények
2018. II. ütemben Címet megtartó intézmények

A teljes 2018-as lista (I. és II. ütem nyertes pályázói) itt található.

2018-ban először pályázó intézmények
2018-ban másodszor pályázó intézmények
2018-ban harmadszor pályázó intézmények
2018-ban Örökös Zöld Óvoda címet elnyert intézmények
2018-ban Címet megtartó intézmények

A 2018-as pályázatok értékelésébe személyesen 2019. január 29-30-án van lehetőségük betekinteni Budapesten a Magyar Mezőgazdasági Múzeum és Könyvtárban (1146 Budapest, Városliget, Vajdahunyadvár) 9 órától 16 óráig.

Időpont egyeztetés: radics.boglarka@mmgm.hu