Öltözz zöldbe!

Tíz éves a Magyarországi Zöld Óvodák Hálózata! Ennek örömére, illetve a tavasz köszöntésére egy kis játékot szervezünk.

Kedves Zöld Óvodások!

Tíz éves a Magyarországi Zöld Óvodák Hálózata!

Ennek örömére, illetve a tavasz köszöntésére egy kis játékot szervezünk: március 20-án, a tavaszi napforduló napján öltözzünk zöldbe! Csatlakozzatok hozzánk, és viseljetek Ti is zöld ruhákat ezen a napon.

Menjetek ki a természetbe, tartsatok terepi programokat, kertészkedjetek, vagy sétáljatok ki az erdőbe, tópartra, a közeli parkba. Beszélgessetek a gyerekekkel a Természet szépségeiről, a tavasz beköszöntéről, a vizek védelméről (március 22-e a Víz Világnapja).

Az eseményekről készült „zöld” fotókat töltsétek fel a Zöld Óvoda Facebook oldalára!

zoldbe.jpg